طرح های اعتباری      


درخواست لیزینگ      


اعطای تسهیلات لیزینگ جهت خرید واحد های تجاری و اداری


اعطای تسهیلات جهت خرید واحدهای تجاری و اداری
شرکت لیزینگ گردشگری در راستای رسالتی که بر عهده دارد فعالیت های خود را در قالب کمک به فروش واحدهای تجاری و اداری سازماندهی نموده است. در این قالب، این شرکت نسبت به تأمین منابع برای آن دسته از خریداران دارای اعتبار که توانایی و تمایل به خرید املاک تجاری و اداری دارند، اقدام می نماید. در طرح در نظر گرفته شده نسبت به بازاریابی و شناسایی مشتریان اقدام و پس از تأیید مشتری و ضمانت ایشان ، تسهیلاتی برای خرید واحدهای در حال ساخت یا آماده شده به مشتریان و با نرخ 18 درصد 5 ساله پرداخت می گردد. در پایان اقساط مشتری، سند ملک خریداری شده نیز پس از انجام تسویه حساب های لازم ، از سوی فروشنده اصلی به خریدار انتقال خواهد یافت. در قالب این طرح ، مشتری خرید این گونه واحدها تنها با پرداخت درصدی از مبالغ خرید به صورت نقدی اقدام به خرید نموده و برای مابقی پرداختی خود از اقساط 5 ساله اقدام می نماید. لازم به ذکر است اینگونه واحدها به صورت اجاره به شرط تملیک به مشتریان انتقال می یابند. جزییات اعطای تسهیلات به هریک از خریداران پروژه ها به زودی اعلام می گردد.


پروژه سیتی سنتر اصفهان با هدف ایجاد و راه اندازی بزرگترین مرکز تجاری، تفریحی و گردشگری کشور فاز مطالعات و اجرای ساختمانی آن از سال 1385 آغاز گردیده است. این پروژه در جنوب اصفهان و در زمینی با مساحت 150000 متر مربع، نزدیک بزرگراهی که اصفهان را به شیراز متصل می نماید واقع است. همچنین پروژه سیتی سنتر اصفهان بدلیل مجاورت با ایستگاه راه آهن اصفهان و استقرار ایستگاه قطار شهری درون پروژه دارای ویژگی های استثنایی در شبکه حمل و نقل درون و بین شهری می باشد. هدف از ایجاد پروژه سیتی سنتر اصفهان فراهم کردن امکانات زیربنایی تجاری، رفاهی و گردشگری در استان اصفهان بوده و تلاش می کند تا گامی موثر در جهت دست یافتن به جایگاه برتر اقتصادی در کشور و بالا بردن امکانات و خدمات مورد نیاز مردم بر داشته باشد.

این پروژه دربرگیرنده بخش های متنوعی شامل:

- شاپینگ مال پرستیژلند
- هتل پنج ستاره پرستیژ
- مرکز مبادلات بین المللی اصفهان (ساختمان اداری)
- مجتمع هتل آپارتمان (مجتمع مسکونی)
- شهربازی سرپوشیده
- مجتمع سینمای سیتی سنتر

اعطای تسهیلات لیزینگ جهت خرید کالاهای مصرفی بادام


شرکت لیزینگ گردشگری ارائه دهنده بهترین تسهیلات لیزینگ جهت خرید کالاهای مصرفی بادام.

در راستای حمایت از کالای ایرانی و جهت کمک به اقشار حقوق بگیر و آسیب پذیر جامعه و رونق تولید، شرکت لیزینگ گردشگری اقدام به مذاکره با مجموعه های تأمین کننده و عرضه کننده کالای مطرح کشور نموده تا با تأمین و ارائه بهترین کالای مصرفی بادوام اعم از یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مبلمان، فرش، ظروف و ... نموده و با اعطای تسهیلات 100، 200 و 300 میلیون ریالی و با اقساط 6، 12 و 24 ماهه با نرخ مصوب بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، یاری گر هموطنان عزیز در این خصوص می باشد.

اعطای تسهیلات لیزینگ جهت خرید خودرو


شرکت لیزینگ گردشگری ارائه دهنده متنوع ترین تسهیلات لیزینگ جهت خرید خودرو.
در راستای وظایف شرکت لیزینگ در خصوص ایجاد شرایط برای فروش خودروها توسط خودرو سازان و فروشندگان خودرو و بالاخص برای ایجاد شرایط مناسب برای خریداران در جهت خرید خودروها ، شرکت لیزینگ گردشگری منابعی را برای این موضوع در نظر گرفته است.

این طرح برای کلیه خودروهای وارداتی ، خودروهای تولید داخل، نو و کارکرده قابل تعمیم بوده و تلاش این شرکت بر آن است که در آینده ای نزدیک با تأمین منابع متناسب ، نسبت به ایجاد طرح های گروهی و منفرد برای کلیه متقاضیان اقدام نماید.

اطلاعات تکمیلی طرح به زودی از طریق این وبسایت اطلاع رسانی می گردد.طراحی و تولید: تحلیلگران مانا             تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت لیزینگ گردشگری (سهامی خاص) Tourism leasing می باشد.